EN

چگونه با قانون جذب ، افکار منفی ، دوست و یار شما می شوند؟

چگونه با قانون جذب ، افکار منفی ، دوست و یار شما می شوند؟

شما لیاقت بهترینها را دارید.

می خواهم  یک  تصور از موفقیت خودتان  خلق  کنید و در حالی  که  این  تصویرموفقیت آمیز   را خلق  می کنید ، ببینید که  واقعیت  است . مثالی می زنم : شما  قصد  دارید به ویلایتان  بروید . در ابتدا  نقشه  می کشید و در حالی که  خود را در ویلایتان  تصور می کنید ، برنامه ریزی  انجام می دهید  که  به بازار بروید  و  خرید کنید  یا به  نظافت  ویلایتان  برسید ، در هر حال  این  تصاویر را خلق  می کنید در حالی که  می بینید  که واقعیت هستند.

برای  ساختن  تصویرموفقیت  از خودتان  نیز بدین گونه عمل  کنید  و آنچه  را که  به دنبالش  هستید ، ببینید که واقعیت  است .

تمرین:

در جایی آرام و ساکت دراز کشیده یا بنشینید و بر تنفس خود، تمرکز کنید.آرام  باشید و فکرتان  را آزاد بگذارید تا  گشت  و گذار کند و همچنان  آرام باشید.

در این هنگام ، فکرتان  را در حال گشت  و گذار کردن ، متوجه  جرقه های  ریز اطرافتان  کنید، فکر شما  مثبت و منفی را فیلتر می کند و مثبت را انتخاب  می کند . کم کم  جرقه ها را به حالت  دایره ای  تصور کنید  و ببینید  که  از  دور تا دور  سرتان شروع شده و آرام آرام  دور شما می پیچد و تا پایین می آید و آنها را تبدیل  به  هاله  گردتان کنید.

ابتدا  گردش  در سرتان  به  صورت  مدور شروع  می شود و احساس می کنید که  در گردش هستید و می بینید که بدنتان ،  در هاله ، به آرامی  می چرخد . وقتی  حالت  گردش  پیدا کردید ، در یک  لحظه  حالت سکون  به  شما دست می دهد و بعد  این  هاله  را در سرتان و درونتان ، فروکش  کنید و آن  را به  درونتان  بکشید  و در درونتان پخش کنید و  آرام بگیرید.

این  تمرین  را دردفعات  3 بار  یا 7 بار و یا 11 بار تکرار کنید.

این  دریچه ایست  به  ارتباط  شما  با درونتان  و بوجود آوردن  اتحاد  تمامی  وجودی و استفاده درست از قانون جذب.

 

 پس از آن از آرامش  لذت  ببرید و  دوست داشته  باشید  و  با افکار منفی  به صورت  دوستانه  رفتار کنید  و هرگاه  به  افکار منفی  رسیدید  چون  دوست  ببینید و  چون  دوست خود ، تصور کنید و با آنها مهربانانه  برخورد  کنید .

در این  هنگام  آن  منفی ،  خود به خود ،  برایتان ، مثبت  می شود  و این اتحاد  بین  مثبت  و منفی   و سرآغاز موفقیت است. اگر به این ، دست یابید  در هر کاری  موفقیت  در انتظار شماست و به خزانه ای  از پول و ثروت و انسانیت ، دست یافته اید.

 

نظرات كاربران

توضیحی در این زمینه اینجا اضافه می شود

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi