EN

شما می توانیدبه هدفتان برسید اگر ذهن آماده ای داشته باشید.

شما می توانیدبه هدفتان برسید اگر ذهن آماده ای داشته باشید.

چگونگی تاثیر" جملات مثبت "روزانه و قانون جذب:

 

جملات تاکیدی روزانه می تواند ذهن شما را آماده کند، مانند خاکی که برای کشت بذر لازم است.شما می توانیدکاری را که می خواهید انجام دهیداگر ذهن آماده ای داشته باشید.

شما با این کار ارتعاشات منفی را در اطرافتان و در ذهنتان کاهش داده وبه حداقل می رسانید.بنابراین تمایل شما به ارتعاش مثبت و بوجود آوردن آن،سلامت و آگاهی شما را افزایش داده و به صورت الهام پیشنهادات ویژه ای برای انجام آن کار ، شما را از یک قدرت پیشنهاد در ذهن ناخودآگاه شما بهره مند می سازد و این همان مسیر قانون جذب است.

 

این ثابت شده است که شما با تکرارجملات مثبت به مدت 21 روزمتوالی ، عادت تولید ارتعاشات مثبت  را در خود بوجود می آوریدو این زمانی است که شما شروع به دیدن نتایج در مسیر قانون جذب می کنید.بیشتر مردم بر این باورند که این اتفاق نمی افتد و قدرت منفی آنها قوی است.ولی اگر شما خودتان را در آن وضعیت ارتعاش مثبت و تکرار آن نگه دارید قدرت ارتعاش مثبت شما بر منفی حکومت خواهد کردو شما به موفقیت می رسید.

 

تعدادی از افراد  برای رشد و پیشرفت ،و تبدیل زندگی اطراف خود به آنچه که می خواهند، به دنبال سحر و جادو هستند در حالی که تعداد کمی از مردم را دیده ام که واقعا می خواهند با استفاده از این روش ،زندگی خود را تغییر دهند.به همین دلیل است که بیشتر مردم ،خدا را برای مشکلات خود سرزنش می کنند یا می گویند خدا نخواست،چون مسئولیت اعمال خود را برعهده نمی گیرند و نمی دانندکه چگونه به سمت تغییر زندگی شان گام بردارند.

خوب ، من اینجا هستم تا به شما بگویم که چگونه می توانیداین راه را پیدا کنیدو چگونه می توانیدازراههای درست  قانون جذب ،برای همیشه در زندگی خود استفاده کنید!! شما و فقط شما مسئول راه زندگی خود هستید و اگر زندگی شما خوب نیست باعث تاسف است، و شما باید تمام چیزهای مورد نیازتان را داشته باشید وبخواهید، و با استفاده از قوانین جهان که قانون جذب مهمترین آن است ، در راه مناسب قرار گیرید.

 

 

کسانی که از این روش استفاده می کنند در اقلیت هستندو بعضی نیز آهسته تر حرکت می کنند،و این بستگی به این دارد که چگونه از این قوانین و روشها استفاده می کنندو جهان نیز بر اساس انتخابشان ،به آنها یاری می رساند.

قوانین جهان واقعی هستند و ثابت شده است که این قوانین  در حال کار است.خداوند به ما این هدیه باور نکردنی را بخشیده و برکت زندگیمان قرار داده است و بعضی آنرا نادیده می گیرند و این غم انگیز است که بعضی مردم سعی در نادیده گرفتنش دارند.اگر ما برای درک اینکه چگونه این قوانین باور نکردنی کار می کنند و چگونه جملات و ارتعاشات مثبت می توانند ذهن ما را تقویت کرده و ما را در ارتعاش مثبت و بالاتر قرار دهند،قدمی برداریم ما می توانیم جهانی دوست داشتنی و صلح آمیز را تجربه کنیم.

 

 

اگر می خواهید تغییرات زندگی تان را آشکارا ببینید ، استفاده روزانه از این روش به شما کمک خواهد کرد.من در حال حاضر مسئولیت زندگی خویش را بر عهده می گیرم و می دانم که مثبت ها را انتخاب می کنم و خداونددر حال حاضر ، نتایج بسیار عالی را برای من آشکار می کند چون من مسئول هستم.خداوند ، پاسخ و انعکاس انتخاباتم را برای من آشکار می کند.

 

 

استفاده از جملات مثبت، یک راه خوب برای شروع روزتان است.آگاهی از آنچه که ما در بسیاری از اوقات به آن می اندیشیم ،در زندگی ما انتخابمان را مشخص می کند و اینکه چه چیزی در حال وقوع است.

من در مورد شما نمی دانم ! اما من هنوز باید بعضی چیزها را تغییر دهم.کلید کار اینجاست که باید با خودم صادق باشم وبدانم که  اگر این کار رانکنم ناخودآگاهم را وادار به درک حقایق و قوانین جهان نکرده ام.

 

 

جهان می گوید با آرزوی خود به من فرمان بده !!!ولی مردم با انتخاب افکار منفی ، منفی بیشتری را برای زندگی خود می خواهند.

خداوند ، با آنچه هم اکنون انتخاب می کنیم ،به ما پاسخ می دهد و در صورت انتخاب شادی و ثروت و سلامتی و روابط فوق العاده است که ما می توانیم انتظار همانها را داشته باشیم.

 

 

این یک ابزار ساده برای شروع این کار و برداشتن اولین قدم است.اگر شما واقعا می خواهید که با خودتان و زندگیتان در صلح و آرامش باشید  الان وقت شروع و انجام آن است.

من به شما برخی از نکات قدرتمند برای فکر کردن را می گویم که شما برای شروع ، به آن نیاز دارید:

  1. همین امروز در سررسید خودتان علامت بزنیدو شروع کار را یادداشت کنید.

  2. روزانه سی دقیقه را برای این کار (حتما در ابتدای روز)اختصاص دهید.

  3. مجموعه ای از جملات مثبت را که مناسب با هدفتان است تهیه کنید، ما درسایت حکمت آموز ، می توانیم این جملات را در اختیار شما قرار دهیم.

  4. یکبار در هفته تاکید و تائید شخصی تان را در سررسید خودتان یادداشت کنید.

  5. یکبار در هفته تائید شخصی تان را برای ما ارسال کنید.

  6. فراموش نکنید که این یک چیز شخصی است و شما می توانید با انجام آن قوی تر شوید.

  7. کمی در مورد خودتان برای من بگویید و آنرا برایم ایمیل کنید.

  8. هر زمان که احساس می کنید نیاز به کمک دارید ، لطفا با فرستادن ایمیل ، من را مطلع کنید.

 

 

 

 

 

نظرات كاربران

توضیحی در این زمینه اینجا اضافه می شود

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi