EN

تفاوت اصلی افراد موفق و ثروتمند با افراد ناموفق و فقیر چیست؟

تفاوت اصلی  افراد موفق و ثروتمند با افراد ناموفق و فقیر چیست؟

قانون جذب

همه روزه تعداد زیادی از افراد  به لیست میلیاردر ها اضافه میشن و همزمان تعداد زیادی از مردم در فقر به سر می برن. اگه نگاه دقیقی به زندگی اونا بیاندازی متوجه میشی که افراد ثروتمند ، انگیزه بسیار قوی و قدرتمند برای انجام کارهاشون دارند.بعضی هاشون بارها شکست خوردند و حتی سرمایه شون رو از دست دادند ولی دوباره محکمتر از گذشته ، ایستادند تا به موفقیتی که می خواستند رسیدند.می دانی چه چیزی باعث میشه تا یک فرد شکست خورده دوباره بتونه سرپا بایسته و از نو شروع کنه ؟

انگیزه همون نیرویی هست که شما رو وادار می کنه تا با وجود موانع ، جلو بروید و با وجود خواب آلودگی ، برخیزید و کاری برای رسیدن به هدفتون انجام بدید.


انگیزه در شما اشتیاقی بوجود میاره که هیچ چیز نمی تونه در مقابل اون مقاومت کنه و مثل رودخانه ای که مسیرش رو پیدا کرده ، در مسیر موفقیت با سرعت هرچه تمامتر قدم برمی دارید.
حالا چگونه انگیزه بوجود بیاریم؟


1-    با پیدا کردن کاری که به اون علاقه داریم.
2-    با برنامه ریز قدم به قدم روزانه و ماهانه و سالانه .
3-    با اولویت بندی کارها بر اساس کارمورد علاقه مون.
4-    با عوض کردن الگوی فکری مون .

 

انگیزه در مقابل افکار منفی می ایسته ، و موجب میشه تا شما قدمهای عملی رو بردارید.
فردی که حرفهای بسیار می زنه ولی هیچ قدم عملی برنمی داره، حتی اگه طرحهای بزرگ و جالبی داشته باشه، هیچگاه موفق نمیشه.
زمانی که انگیزه رو در خودت بوجود میاری، و شروع به کار می کنی، کائنات  طبق سفارش تو ، خواسته ات رو به تو می بخشه وبا قانون جذب، اونو جذب می کنی.
در اون لحظه که نجواهای ذهنی ، داستانی ساختگی تحویلت میده و اما و اگرهای بسیاری برای متوقف کردنت میاره، انگیزه و اشتیاق توئه که باعث میشه باقی بمونی و از خودت جلو بزنی !!!
و کسی بشی که همواره آرزو داشتی !!!


در درون تو ترکیب مقدسی از گوهرهای با ارزش وجود داره که هدیه کائنات به تو هست و با انگیزه و اشتیاق و شم خودت ، با این گوهر با ارزش ارتباط برقرار می کنی.

پس حرکت کن .ثروتمند شدن و رسیدن به خواسته، میانه ای با سکون و تنبلی نداره.زمان رو از دست نده . وقت بسیار با ارزشتر از پول هست ، چرا که هیچگاه نمی تونی زمان از دست رفته رو دوباره بدست بیاری.

 

با آرزوی بهترینها برای تو دوست خوبم.
معصومه جعفرزاده.

نظرات كاربران

توضیحی در این زمینه اینجا اضافه می شود

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi