EN

چگونه با قانون جذب ، فرکانسهای مناسب با هدفمان را تولید و ارسال کنیم؟

چگونه با قانون جذب ، فرکانسهای مناسب با هدفمان  را تولید و ارسال کنیم؟

چگونه با قانون جذب ، فرکانسهای مناسب با هدفمان  را تولید و ارسال کنیم؟

 

معصومه جعفرزاده نویسنده کتابهای موفقیت و قانون جذب و ثروت هستم و خداوند را بسیار سپاسگزارم که در خدمت شما دوست عزیز هستم.

همه ما در طول روز در حالتهای مختلفی از آگاهی قرار داریم . از لحظه بیداری ما از خواب  در صبح ، تا زمانی که در شب دوباره به خواب می رویم.

در طول بیست و چهار ساعت شبانه روز، مغزما  امواج بی شماری  تولید می کند و این امواج، ما را در حالتهای مختلف خواب، بیداری ، آگاهی کامل و....قرار می دهد.

 

در مراقبه ، خودآگاه ما در کمترین حالت فعالیت  و بالاترین فرکانس قانون جذب ، قرار دارد و ما می توانیم متناسب با بهترین چیزهایی که می توان تصور کرد ، فرکانس  مناسب برای  هدفمان ، ارسال کنیم .در مراقبه، امواج آلفا در مغز تولید ، و از آنجا به کائنات ارسال  می شود.

 

امواج آلفا چیست؟

 

وضعیت آلفا ( 13-7 هرتز) ، جایی است که در آن مراقبه و آرامش آغاز می شود.

 ما شروع به روبرو شدن با  موفقیت و ثروت و خلاقیت بی نظیری می کنیم که در وضعیت آگاهانه ما جریان دارد.

 هنگامی که ما تمرکز می کنیم هنوز عمیقا آرام هستیم و امواج آلفا را تجربه می کنیم.

 

 

 ورزشکاران نخبه، قبل ازعملکرد بسیار متمرکز، موج مغزی آلفا تولید می کنند.  ورزشکاران آماتور بیشتر موج های مضطرب بتا تولید می کنند. در حالت آلفا ما یاد می گیریم که چگونه  اطلاعات مناسب برای عملکرد سریع  و موفقیت را  پردازش، حفظ و جمع آوری کرده و با حداکثر کارآیی ، از آن استفاده  کنیم.

 

 افراد بسیار خلاق نشان داده اند که "انفجار" امواج آلفا در زمانی اتفاق می افتد  که آنها ایده های خوبی دارند. تصور می شود که امواج آلفا باعث شود که مغز دوباره جوان و در جهت قانون جذب ، عمل کند. در حالت آلفا ترس، عادت ها و ترس ها شروع به ذوب شدن می کنند. · موج های مغزی آلفا احساس راحتی، صلح، شادی و هماهنگی دارند.

 

 امواج آلفا برای " یادگیری فوق العاده " بهترین هستند.  در اینجا، فعالیت مغز به آستانه مرحله خواب افت می کند.  یکی از قلمرو های غیر قابل توصیف و فوق العاده ای که ما می توانیم آنرا  کشف کنیم و از مزایای بسیار عالی آن استفاده کنیم.

 

 

در پناه خداوند ، شاد وسلامت و ثروتمند  باشید.

معصومه جعفرزاده. 

نظرات كاربران

توضیحی در این زمینه اینجا اضافه می شود

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi