EN

چگونه با قانون جذب 20درصد کار کنیم و 80درصد نتیجه بگیریم؟

چگونه با قانون جذب  20درصد کار کنیم و 80درصد نتیجه بگیریم؟

چگونه با قانون جذب  20درصد کار کنیم و 80درصد نتیجه بگیریم؟

بسیاری از انسانها ساعتهای متمادی  در روز کار می کنن ولی به نتیجه دلخواهشون نمی رسن و همیشه از خودشون می پرسن که چطورعده ای، کارهای بسیاری در روز انجام نمیدن ولی نتایج شگفت انگیزی بدست میارن ؟ ؟

 

قانون پارتو  یا   قانون 20/80  قانونی هست  که اگه با اصول قوانین جذب هماهنگش کنید می تونه اثربخشی و سودآوری کارتون رو چند برابر کنه  و بیانگر اینه که تعداد محدودی از تلاشهای شما ، اکثریت نتایج رو بوجود میاره .این قانون به قانون  " تلاش حداقلی و نتیجه حداکثری " معروفه.

 

تقریبا تمام شرکتهای موفق و کسب و کارهای جهانی ، از این قانون استفاده می کنن. مثالهایی براتون می زنم تا شما این قانون رو بهتر درک کنید: شما معمولا از بیست درصد از لباسهاتون بیشتر استفاده می کنید .یا اینکه بیست درصد از فعالیتهای شما 80 درصد از درآمد شما رو بوجود میاره .

پس نوعی عدم توازن در فعالیتهاهامون وجود داره که باید کارهایی که در کفه سنگین تر قرار دارن و نتایج بزرگتری بوجود میارن رو انتخاب کنیم تا به نتیجه حداکثر برسیم.این قسمت از کار، باورهای ما رو به چالش می کشه چون ما عادت داریم برای همه چیز و همه کس به طور یکسان ، زمان صرف کنیم !!!

 

چرا باید طبق قانون هشتاد بیست ، کارهاتون رو انجام بدید؟ چون در کل زندگیتون ، تاثیرات فو ق العاده ای داره و نگرشی بی نظیر به شما میده تا به موفقیتهایی که می خواین برسید وقانون جذب هم همین رو میگه.

 

برای استفاده از این قانون ، راهکارهای عملی فو ق العاده ای رو ارائه میدم که اگه اونا رو انجام بدی از نتایج فعالیتهات شگفت زده میشی :

 

1 – علاقه  و استعدادت رو پیدا کن .

 

 آیا از کاری که الان  داری انجامش میدی لذت می بری و به اون کار علاقه داری؟ اگر پاسخت منفی هست ، همین امروز برنامه ریزی ، برای تغییر شغلت رو آغاز کن . اگه شغلت رو دوست داری ولی احساس رضایت نداری احتمالا از وقتت درست استفاده نمی کنی و باید بیست درصد از فعالیتهایی رو انتخاب کنی که هشتاد درصد نتیجه رو بوجود میاره.

 

2 – در حوزه ای که انتخاب کردی متخصص شو.

 

تخصص پیدا کردن یکی از قوانین بزرگ دنیاست .زندگی و تمام موجودات به این شکل تکامل پیدا کردند.کسی که تخصص در چیزی نداره محکومه که تا آخر عمرش ، مثل برده زندگی کنه .شما با تخصصتون ، فعالیتتون رو به یک چهارم تقلیل می دهید و نتایج چها ر برابری بدست میارید.هرچه حوزه شما تخصصی تر باشه و با دقت بیشتری کارتون رو انجام بدید موفقتر هستید و نتایج بهتری می گیرید.

 

3 – خودتون رو برای خدمت رسانی و ارائه کارتون ، به بهترین نحو آماده کنید.

 

مشتری یا مشتریان شما  ، افراد یا شرکتهایی هستند که احتمالا در آینده بیشترین سودآوری رو برای شما دارند.و شما باید بتونید با کمترین تلاش آنها رو بسیار راضی کنید.

 

4 – حال که استعداد و علاقه تون رو پیدا کردید و در اون متخصص شدید و مشتریانتون رو هم شناختید ، ببینید بیست درصد از تلاش شما در کجا منجر به هشتاد درصد نتیجه می شه؟

 

با انتخاب این کار، شما در دسته اقلیتی که کار رو درست انجام میدن قرار می گیرید.

 

5 – آیا می تونید راهی هوشمندانه و کارآمد تر برای انجام آن پیدا کنید؟

 

راهی رو پیدا کنید که آن کار رو راحتتر و با کیفیت تر ارائه بدید ، اگر چه اعمال تغییرات ، مستلزم اینه که شما یک سری ازباورها و عادات و کارهای روزانه تون رو تغییر بدیدتا در مسیر قانون جذب قرار بگیرید.

برندگان هر حوزه ، این راهکارها رو پیدا کردن و تبدیل به افراد پیشرو در همون حوزه شدند که همواره  هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت، برنده رقابت هستند.

شما هم می تونید  اطمینان میدم که اگر به انجام این راهکارهای کلیدی که ارائه دادم متعهد باشید، شما هم در زمان کوتاهی جزء بیست درصد از افراد موفق ، قرار می گیرید و نتایج هشتاد درصدی بوجود میارید.

 

شاد و موفق و پیروز باشید.

معصومه جعفرزاده.

نظرات كاربران

توضیحی در این زمینه اینجا اضافه می شود

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi