EN

چرا کسی این راز را در مورد قانون جذب نمی داند؟

چرا کسی این راز را در مورد قانون جذب نمی داند؟

سلام عرض می کنم خدمت تو دوست خوبم و خداوند رو سپاسگزارم که فرصت دیگه ای به من داد تا در خدمتتون باشم.


احتمالا در مورد قانون عمل و عکس العمل ، چیزهای زیادی شنیدی، قانون جذب همون قانون کارما یا قانون علت و معلول و همون قانون عمل و عکس العمل هست .انرژی که در کائنات موجود هست، هم از این روند، مستثنی نیست.نیت تو وتوجه تو،  فرکانسی رو به کائنات می فرسته که بازتاب اون به خودت برمی گرده و آثار مثبت و منفی اون رو در زندگیت مشاهده می کنی.تمام نیات و گفتار و رفتار ما ، شامل قانون عمل  و عکس العمل میشه.از کوچکترین کاری که انجام میدی تا بزرگترین تصمیماتت !!!


حتی اگر کسی زباله ای در خیابان بیاندازه ، نتیجه اون رو در زندگیش می بینه .  ببین دوست من ، الگوی رفتار هر فرد با فرد دیگه فرق می کنه.ببین از چه کسی یا چه فرهنگی الگو برداری کردی وبه صورت ناخودآگاه در زندگیت ، در حال انجام اون هستی.


الگوی رفتار یک فرد موفق، متعهدانه و مسئولیت پذیر هست .یک انسان موفق ، با نیت خوب، رفتاری رو از خودش نشون میده که اطرافیان و جهان خودش رو با فرکانسی که از خودش ساطع میکنه تغییر میده.


چون دائما به چیزهای مثبتی که باعث رشد او می شوند توجه می کنه .شما هیچ فرد موفقی رو نمی بینید که غیبت کنه یا در مورد مسائل کم اهمیت صحبت کنه یا از روی بی مسئولیتی کاری انجام بده .یک فرد موفق ، آنقدر این روش رو انجام داده که به صورت عادت در اومده و مسیرش کاملا مشخصه !!!


نیت و توجه تو ، تابشی به بیرون داره و نوری رو به بیرون می فرسته و مطابق با نیت تو ، به سمتت باز می گرده.
تمرین: لیستی از تغییراتی که می خوای درمورد خودت و عاداتت بوجود بیاری ، رو تهیه کن .ممکنه بخوای عادت قدیمی خودتو تغییر بدی و یا ممکنه بخوای عادت جدیدی در خودت بوجود بیاری.اونا رو یادداشت کن .حالا رفتاری که با اون عادت مورد نظرت ، هماهنگ هست و باید اونو جایگزین کنی و انجامش بدی رو بنویس. حالا به صورت روزانه اون کار رو انجام بده ، سعی کن در تایمهای کوتاه باشه که اذیت نشی.


مثلا فرض کن که در گذشته ، در طول روز می خوابیدی و الان  می خوای تغییرش بدی و نخوابی . دو روش وجود داره :


1 – روش اول اینه که در طول روز کلا نخوابی و برای همیشه این عادت رو کنار بزاری.
2 – در روش دوم ، می تونی زمان خوابت رو در هر روز کمتر از روز قبلی کنی و هر روز پنج دقیقه کمتر بخوابی .


می تونی برای ترک بعضی از عادتها از روش اول و برای بعضی دیگه از روش دوم استفاده کنی.ولی نکته ای که خیلی مهمه اینه که ببین با کدوم روش راحت تری و حتما اون روانجام بده.و به تو اطمینان میدم دوست من که اگه همین الان تصمیم بگیری و نوشتن رو شروع کنی ، خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو بکنی، تغییرات در زندگیت شروع میشه و به موفقیت می رسی.

 

با آرزوی بهترینها برای تو دوست خوبم.
معصومه جعفرزاده

نظرات كاربران

توضیحی در این زمینه اینجا اضافه می شود

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi