EN

دوره راز میلیونر تا بیلیونر با قانون جذب

 دوره راز میلیونر تا بیلیونر با قانون جذب


موفقیت نامحدود در قانون جذب

 

برای شروع آموزش مالی ، قدم اول در به کار گیری قانون جذب این است که با خودتان خلوت کنید وبا اعداد بازی کنید و اعداد را چون ماشین حساب در خودتان حل کنید.و گاه بااجتماع و در میان  مردم باشید ، و باز با خودتان خلوت کنیدو به درونتان رجوع کنید و به خودباوری  برسید.

انسانهایی که موفق شدند نه با شما فرقی دارند و نه از کرات دیگر آمده اند.تنها تفاوت آنها با شما در این است که آنها بارها  به درونشان رجوع کرده و می کنند، و کارهایشان را بررسی می کنند.(دودوتا کردن کارها)و به موفقیت آمیز بودن اعمالشان ایمان دارند.

آنها به این نتیجه رسیده اند که باید نیروهایشان را به یک جهت سوق دهندو به قانون جهانی جذببیاندیشند. اگر تاجر هستید به تجارت مشغول باشید و اگر ریاضی دان هستید به ریاضی و اگر خانه دار هستید به خانه داری،فرقی نمی کند که در حال انجام چه کاری  باشید در هر صورت مالک خودتان هستید.خداوند بزرگ در این راه همه چیز را به ما ارزانی داد،اگر ایمان به کاری که می کنید دارید ،مطمئن باشید موفقیت از آن شماست.

شما به این نیاندیشید که فلان امپراتور چقدر لشگر دارد و یا فلان ثروتمند چقدر مال و ثروت دارد،به این فکر کنید که شما چقدر لشگر در مغزتان دارید و چه ثروتهای هنگفتی در اختیار دارید.

فقط کافیست به این باور برسید.

برای مغزتان ،ثروت 100هزارتومانی یا 100میلیون یا هزاران هزار میلیون و میلیارد فرقی نمی کند،یا حتی بخواهید کوه یا اقیانوس را جابجا کنید باز هم فرقی نمی کند، فقط کافیست به راهکارهای متحد کردن لشگرتان یا همان سربازان، به رهبری خودتان برسید و بین مغز(سربازان و کارگزارانتان) و اندیشه هایتان (افکارتان ) یگانگی برقرار کنید.

برای شما مثالی می زنم:

شما در حال غذا خوردنیدو در واقع در حال غذا خوردن نیستید !!!چون فکرتان و در نتیجه مغزتان را مشغول چیزهای دیگر کرده اید!!!غذایتان را میل کنید و لذت ببریدو به جویدنتان بیاندیشید نه به چیزهای دیگر.

باید بیاموزیدکه اندیشه های بی اساس و پوچ را کور کرده و فکرتان را با مغزتان (سربازها)هماهنگ کنید.وقتی فکرتان هماهنگ شدو اندیشه های بی اساس کور شدند،هزاران هزار موفقیت ، با پس زدن اندیشه های نادرست، نمایان می شودو برای همیشه در انتظارتان است.وشما باید حاضرباشید تا با آغوش باز از شما استقبال کند.

فرقی نمی کند که چه خواسته ای دارید،اگر بیمارید و به دنبال شفا هستیدیا ثروت می خواهید یا درپی فرد مورد علاقه تان هستید یا خانه ویا....قدم اول این است که به اتحاد فکری رسیده باشید.اگر به راههای درست قانون جذب برسید،همه آنها مهیا هستند.

 مثال دیگری  می زنم:

کسی که برای بار اول به آموزشگاه رانندگی می رودباورش برایش سخت است که بتواند اتومبیل را به حرکت درآوردو به خود باوری نرسیده است، با ترس فرمان را می گیرددر حالی که آموزگار کنارش نشسته است .

در جلسه اول ترس و اضطراب فراوان دارد، در جلسه دوم کمی ترس و در جلسات آخر ترس کم کم می ریزد.

چه چیز باعث شد تا در جلسات آخر ، ماشین را براند. اوشاید صدها بار ماشین را در طی آموزش خاموش کرده باشد. ولی پس از آموزش ، دیگر نیاز نیست پدالها را نگاه کند.بی اختیار و به صورت خودکار ، پاها روی پدالها قرار می گیردو هر جا مغز فرمان دهدبلافاصله دست و پا همان امر را اجرا می کند.چرا؟

او در این بخش به مغزش آموخته است چگونه براند.و چگونه از این قانون پیروی کند.او دیگر می تواند به شهرهای دیگر و به دوردستها براند، او دیگر نمی ترسد و در یک جمله :

"  باور کرده و به خودباوری رسیده است."

پس به شما می گویم که بهقانون جذب  بیاندیشید، هر وقت به خودتان آمدید و بیدار شدید،دیگر فرقی نمی کند رسیدن به هزار تومان یا میلیاردها تومان ویا ...برای شما آسان و در دستانتان است.

و باز هم می گویم که این نیاز به تمرین و تلاش دارد، مثل همان شاگرد کلاس راننده!!!

او پس از مدتی تمرین ، به راننده لایقی تبدیل شد، ولی در قدم اول ،  طلب کرد.

ترس و اضطراب در او بود ولی طلب کرد که می خواهم بیاموزم.و شما باید در مورد اهدافتان بیاموزید،طلب کردن قدم اول در هرموفقیت است.

 

به زودی این دوره بر روی سایت قرار می گیرد.

 

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید

نظرات كاربران

توضیحی در این زمینه اینجا اضافه می شود

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi